Performancing Metrics

اطلاع‌ رسانی

از یاد رفته

نویسنده Ali.A

سلام سلام سلام.

چطورید کودکان تابستانی قلعه‌ی برفی ما؟ خش خش برگهای پاییز رو که شنیدین؟ دارن خبر از خیلی چیزا میدن، یکیش بادهای زمستانی. گرچه شاید خبر خوشی برای ما نباشه و دیگه فرصتی و زمان چندانی برای گرگ‌ها نزاره اما این باعث نمیشه شبا رویای‌ بهاری نبینیم.

راستی خش خش برگها یادتون نمیندازه که دو سال پیش همین حول و حوش یه قلعه‌ برای رویاهامون ساختیم؟ قلعه‌ای که در دم مورد هجوم و یورش شمشیرها واقع شد. شمشیرهایی که مغرضانه قصد داشتن پیکر امیدمون رو پاره پاره کنن و ضیافتی برای کلاغ‌ها برپا دارن. اما کور خونده بودن. اینجا ما از پس رقص با اژدهایان براومدیم چه برسه به مواجهه با شمشیر و کلاغ…

بله دو سال پیش در همین حدود بود که وینترفل بنا نهاد شد. گرچه خیلی زود روز تولدش رو از یاد بردیم ولی مطمئنم انقدر خاطرساز بوده که خاطراتش همیشه در یادمون بمونه.

با چند روز تاخیر، تولدت مبارک قلعه برفی ما. بخاطر همه چیز ازت متشکریم.

درباره نویسنده

Ali.A

آزادی نه دادنی است نه گرفتنی! بلکه آموختنی‌ست برای همین خیلی‌ها از آن گریزانند! با دوپینگ نمی‌شود جهان اولی شد! راه آزادی و مدنیت نه از خیابان با مشت‌های گره کرده بلکه از آرامش کتابخانه‌ها می‌گذرد برای همین است که کتابخانه‌ها در جهان سوم امن‌ترین جا برای عنکبوت‌هایند!
کتاب بخوانیم تا بمانیم.

ویراستار،نویسنده،آبدارچی و نیمچه مترجم

۱۷ دیدگاه

 • من از تابستون پارسال به وینترفل پیوستم و به واقع جزو بچه های تابستونی قلعه برفی محسوب میشم :-)
  ولی یه پاییز و یه زمستون رو به چشم دیدم :yes:
  إن شاء الله با قدرت به کارتون ادامه میدید و این تنها سایتی که من هر روز بهش سرمیزنم هیچ گاه خالی از یک استارک باقی نخواهد بود چون زمستان نزدیکه ;-)

    نقل قول

 • چقدر جالب، همین دیشب موقع خواب بود که یهو یادم اومد سالگرد تولد سایت وینترفل تو همین روزاست. به خودم گفتم که فردا یه پست بذارم تو سایت، و حالا می‌بینم که باز هم علی خیلی خوب یادش مونده.
  البته تولد اصلی وینترفل به تیرماه سه سال قبل و افتتاح وبلاگ وینترفل برمی‌گرده. اما همونطور که علی گفت وبسایت وینترفل دوساله شد. از همه یاران قدیمی مثل علی و نریمان و صادق که تقریباً از همون اول کار همراه بودن تشکر ویژه دارم. از دوستان تازه‌تر (و نه کمتر عزیزتر) هم ممنون. امیدوارم شرایط طوری پیش بره که سال دیگه هم بتونیم این تولد رو جشن بگیریم. :rose:

    نقل قول

 • به به، به سلامتی. من که به کل یادم رفته بود. علی دو منظوره باید شیرینی بدی….یه افتتاحیه مهم هم توی شهرتون داشتین مثل اینکه. :rose:
  باشد که زمستانی پر باران داشته باشیم…

    نقل قول

 • سلام
  تولد سایت دوست داشتنی وینترفل مبارک، انشالله تولد ۱۰ سالگی و ۲۰ سالگی هم داشته باشه.
  :rose:

    نقل قول

 • سلام
  تولدت مبارک وینترفل زیبا :rose: :rose: :gol:
  امیدوارم همیشه پابرجا و محکم باشی و از افرادی که داخل و اطرافت زندگی میکنند و مهمونت میشن با دیوارهای محکم و گرم در برابر زمستانی که در راهه محافظت کنی :ostad:
  :winksmile: :aa:

    نقل قول

 • تولدت مبارک وینترفل.انشالا تا صد سال عمر کنی و توسط فرزند و نوه و نتیجه های ما هم اداره بشی

    نقل قول

 • به محمد مافیهای عزیز و تمام بزرگوارانی که برای تهیه‌ی محتواهای موجود در این سایت زحمت کشیدند، گفتن خسته نباشید نهایت کاری است که از ما بر می‌آید.
  موفق و پاینده باشید

    نقل قول

 • سلام خیلی خوشحال شدم وقتی بعد ازچند ماه که به خاطر مشکلات شخصی فرصت سر زدن به سایت رو نداشتم درست موقع تولد این سایت فوق العاده رسیدم و با این مطلب مواجهه شدم به خاطر همین از صمیم قلب تولد این قلعه ی زمستونی پر از محبت رو به همه ی محافظینش و علی الخصوص ارباب محترمش استارک عزیز تبریک میگم . امیدوار سالهای سال این این قلعه با قدرت پا برجا باشه :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

    نقل قول

 • محمدحسین جعفریان:
  به محمد مافیهای عزیز و تمام بزرگوارانی که برای تهیه‌ی محتواهای موجود در این سایت زحمت کشیدند، گفتن خسته نباشید نهایت کاری است که از ما بر می‌آید.
  موفق و پاینده باشید

  آقای جعفریان، شما در حوزه سایت های گیمینگ فعالیت دارید؟

    نقل قول

 • سلام مبارک باشه
  من پنج شیش ماه میشه با سایتتون آشنا شدم و تقریبا هرروز سرمیزنم
  موفق باشید :)

    نقل قول

 • امیدوارم این محفلی که استارک عزیز برای نغمه دوستان ایرانی درست کردن برای همیشه پابرجا بمونه :rose:

    نقل قول

نظر شما چیست؟

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
:head: 
:lol: 
:ostad: 
:faight: 
:ssad: 
:shame: 
:og: 
:shook: 
:sleep: 
:cheer: 
:tanbih: 
:mass: 
:snaped: 
:donot: 
:cun: 
:gslol: 
:winksmile: 
:secret: 
:stop: 
:bl: 
:respect: 
:sh: 
:shok: 
:angry: 
:noo: 
:han: 
:sf: 
:aa: 
:notme: 
:D: 
:fight: 
:gol: 
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.