Performancing Metrics

اخبار

Maisie Williams: آرزو دارم در فیلم The Last of Us نقش آفرینی کنم…

پیش از این نیز در رابطه با احتمال بازیگری میسی ویلیامز بازیگر و ستاره سریال Game Of Thrones در فیلم The Last of Us در نقش الی با شما صحبت کرده بودیم. وی که در یکی از گفت و گو های اخیر Reddit شرکت کرده بود، علاوه بر اعلام علاقه اش به بازی در این فیلم از وضعیت کنونی ساخت فیلم The Last of Us که قرار است بر پایه ی بازی بسیار موفق Naughty Dog  ساخته شود نیز صحبت هایی به میان آورد. طبق گفته ی وی، این فیلم هنوز در “مراحل ابتدایی” ساخت به سر می برد.در ادامه با ما همراه باشید تا صحبت‌های وی و نویسنده ی فیلم نامه را بشنویم.
میسی ویلیامز در این کنفرانس این گونه سخن گفت:

The Last of Us هنوز اولین روزهای ساختش را طی می‌کند، من با افراد موفق و قدرتمند زیادی در این باره صحبت کرده‌ ام که همگی تلاش بسیار زیادی را برای ساخت بهتر و سریع این فیلم انجام می دهند. امیدوارم که بتوانم نقش Ellie در این فیلم را بازی کنم، اما ما و همه‌ی شما هنوز باید صبر کنیم و ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. من هنوز هیچ صحبتی از تهیه کنندگان فیلم در رابطه با بازی کردنم در آن نشنیده ام، اما به شخصه خیلی دوست دارم در جایگاه الی، نقش آفرینی کنم.

Neil Druckmann نویسنده فیلم نامه ی The Last of Us نیز در این هفته سخنانی تازه در رابطه با این فیلم سینمایی مطرح کرد:

با اینکه فیلم نامه و داستان فیلمی که در دست ساخت داریم و من نقش نویسنده اش را دارم، به بازی و اثر نویسندگان کار کشته و خلاق Naughty Dog پایبند و وفادار خواهد بود، اما من تغیرات بزرگی را نیز در آن ایجاد کرده ام.

نظر شما چیست؟ به نظر شما فیلم The Last of Us با در نظر گرفتن تفاوتی که از ناتی داگ می شناسیم، مانند بازی اش موفق خواهد بود؟ چه کسی در جایگاه الی نقش آفرینی خواهد کرد؟ شما چه کسی را بیشتر می پسندید؟

درباره نویسنده

محمدحسین جعفریان

۳ دیدگاه

نظر شما چیست؟

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
:head: 
:lol: 
:ostad: 
:faight: 
:ssad: 
:shame: 
:og: 
:shook: 
:sleep: 
:cheer: 
:tanbih: 
:mass: 
:snaped: 
:donot: 
:cun: 
:gslol: 
:winksmile: 
:secret: 
:stop: 
:bl: 
:respect: 
:sh: 
:shok: 
:angry: 
:noo: 
:han: 
:sf: 
:aa: 
:notme: 
:D: 
:fight: 
:gol: 
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.