Performancing Metrics

اخبار

بازیگر نقش استایر، مگنار ثن مشخص شد

بر اساس اخباری که هنوز بطور رسمی تایید نشده، یوری کُلوکولینکُف، هنرپیشه روسی به عنوان بازیگر نقش استایر، مگنار ثنی‌ها انتخاب شد. این بازیگر تا به حال در هیچ فیلم یا سریال انگلیسی زبان ایفای نقش نکرده، اما در کشور خود از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است.

استایر مگنار ثنشخصیت مگنار از همان فصول ابتدایی حضور جان در میان مردمان آزاد وارد داستان می‌شود و ما او را به عنوان یکی از نزدیکان منس و فرمانروای مردم خود می‌شناسیم. مردمی که در دورترین نقطه سرزمین‌های شمال زندگی کرده و به زبان کهن تکلم می‌کنند. جان به همراه گروه او از روی دیوار عبور کرد و رهبری گروه حمله کنندگان به کسل بلک بر عهده اوست. اما در سریال تا به حال حضوری نداشته و در اکثر موارد شخصیت او با شخصیت تورموند تندرمشت جایگزین شده. به نظر می‌رسد که حالا زمان ورود این شخصیت سرد و تلخ به سریال فرارسیده است.

لازم به ذکره که قبل از این نام بازیگر دیگری برای ایفای نقش استایر سر زبان‌ها بود. بازیگری که چهره اون شباهت جالبی به توصیف‌های موجود در کتاب از این شخصیت داره.

جوزف گت بازیگر احتمالی نقش استایر

جوزف گت اولین نامزد بازی در نقش استایر

شما کدوم بازیگر رو ترجیح میدید؟ شما تا چه حد بازیگر روسی رو مناسب این نقش میدونید. آبا لهجه احتمالاً غلیظ روسی اون مناسب زبان کهن هست؟

درباره نویسنده

م.م.استارک

مدیر و مؤسس سایت و سرپرست گروه ترجمه

۳ دیدگاه

  • چهره جوزف گت ب تصورات من بیشتر نزدیکه ولی شابد ب خاطر حالتی ک توی عکس گرفته هم باشه اخه یوری با اون لبخندش… البته داشتن لهجه میشه ب عنوان ی امتیاز برا یوری در نظر گرفت ولی با همه اینا یکی از ارکان اصلی و تعیین کننده هنر بازیگریشونه ک ببینیم کدومشون بهتر میتونن نقش رو بازی کنن و حالت اسایر رو ب خودشون بگیرن و حس رو منتقل کنن

      نقل قول

نظر شما چیست؟

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
:head: 
:lol: 
:ostad: 
:faight: 
:ssad: 
:shame: 
:og: 
:shook: 
:sleep: 
:cheer: 
:tanbih: 
:mass: 
:snaped: 
:donot: 
:cun: 
:gslol: 
:winksmile: 
:secret: 
:stop: 
:bl: 
:respect: 
:sh: 
:shok: 
:angry: 
:noo: 
:han: 
:sf: 
:aa: 
:notme: 
:D: 
:fight: 
:gol: