اخبار

اخباری از دانک و اگ، شاهزاده و ملکه و بادهای زمستان

جت سیتی کمیک، ناشر جدید کتاب های طنز از انتشارات آمازون، حقوق مادی و چاپ رمان هایگرافیکی دانک و اگ اثر جورج آر.آر.مارتین را گرفته است. آنها کتاب شوالیه خانه‌بدوش را در تاریخ ۵  نوامبر ۲۰۱۳ و شوالیه قسم خورده را در۲۱  ژانویه ۲۰۱۴ تجدید چاپ خواهند کرد. انتشارات رندوم هوث نیز دوباره با گرفتن تمام مجموعه برای انتشار بعد از آن در سال ۲۰۱۴ ، کتاب کمیکی اقتباسی جدیدی ازشوالیه مرموز می‌سازد.

51TLE5PWiwL. SY346  - اخباری از دانک و اگ، شاهزاده و ملکه و بادهای زمستان(ادامه...)

علاوه بر این، هارپرکالینز ویجر در انگلستان اعلام کرده است که آنها یک نسخه انگلیسی از زنان خطرناکرا در ماه دسامبر منتشر خواهند کرد. این کتاب، رمان کوتاهی از دل مجموعه‌ی نغمه‌ای از یخ و آتش خواهد بود. شاهدخت و ملکه، در مورد جنگی داخلیست که با عنوان “رقص اژدهایان” شناخته می شود. مارتینهنوز به انتشار کتاب دنیای نغمه‌ای از یخ و آتش در بهار ۲۰۱۴ امیدوار است، گرچه رسما تاریخ عرضه آننوامبر ۲۰۱۴ باقی مانده است.

111 - اخباری از دانک و اگ، شاهزاده و ملکه و بادهای زمستان

متاسفانه هیچ خبری از کتاب اصلی در دست نیست. آخرین صحبتی که از ابتدای سال در مورد کتاب بود، این است که حدود یک چهارم کتاب تمام شده و مارتین همه‌ی پروژه‌های دیگرش را یا به اتمام رسانده و یا کنار گذاشته است (از جمله چهارمین قسمت داستانهای دانک و اگ) تا بروی کتاب اصلی تمرکز کند، شنیده‌های اخیر نشان میدهد که مارتین در برابر تهدیدهای HBO برای افزایش سرعت و رسیدن به برنامه آنها قرار دارد. به نظر می‌رسد اخبار فیلمرداری‌های اخیر از فصل ۴  بازی تاج و تخت تایید می کنند کهبیشتر از تصور اولیه، خط داستانی ضیافتی برای کلاغ‌ها و رقص با اژدهایان ترسیم شده است، این بدین معناست که آنها به احتمال زیاد اگر در پایان فصل ۲۰۱۵ به بادهای زمستان نرسند، دست کم در سال ۲۰۱۶به آن می‌رسند.

لینک کوتاه مطلب : https://winterfell.ir/?p=196

درباره نویسنده

م.م.استارک

مدیر و مؤسس سایت و سرپرست گروه ترجمه

نظر شما چیست؟

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
:head: 
:lol: 
:ostad: 
:faight: 
:ssad: 
:shame: 
:og: 
:shook: 
:sleep: 
:cheer: 
:tanbih: 
:mass: 
:snaped: 
:donot: 
:cun: 
:gslol: 
:winksmile: 
:secret: 
:stop: 
:bl: 
:respect: 
:sh: 
:shok: 
:angry: 
:noo: 
:han: 
:sf: 
:aa: 
:notme: 
:fight: 
:gol: